Modne zdrowie: kolory sezonowe 2017

 

Wyroby uciskowe marki Bauerfeind to nie tylko bogactwo modeli, ale też kolorów. Ta wiadomość ucieszy zwłaszcza panie, dla których linia VenoTrain to nie tylko produkty  medyczne, ale też element garderoby. Jak co roku prezentujemy kolory sezonowe zgodne z najnowszymi trendami w świecie mody.

 VenoTrain  micro będzie dostępne w delikatnych, pastelowych kolorach vanilla i salmon.

Farbowane będą nie tyko standardowe pończochy, ale też te z wzorem i wykonane techniką batik.

 


 


Po raz pierwszy kolory sezonowe są dostępne także w serii VenoTrain soft.
Klasyczny antracyt i gustowny bordeaux będą świetnym dopełnieniem garderoby każdej eleganckiej kobiety.

 

Nowy VenoTrain ulcertec

VenoTrain ulcertec ma zastosowanie w żylakowatym owrzodzeniu goleni, począwszy od nieskomplikowanego aż po trudno gojące się  owrzodzenie.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów Bauerfeind rozszerzył tabelę rozmiarów. Nowa tabela zawiera 10 rozmiarów w 2 długościach, dzięki czemu rozmiary seryjne będą dopasowane u 84% pacjentów.Nowy VenoTrain ulcertec może też być uszyty na zamówienie.

GenuTrain: odkryj nowy poziom komfortu!

Aktywny stabilizator do odciążenia i stabilizacji stawu kolanowego GenuTrain został wprowadzony na rynek w 1981 roku i od tego momentu jest stale udoskonalany. Dążenie do perfekcji jest jednym z powodów, dla których GenuTrain nieprzerwanie cieszy się zaufaniem i popularnością wśród lekarzy, fizjoterapeutów oraz pacjentów.

Ze względu na szerokie zastosowanie i dobroczynne działanie terapeutyczne, GenuTrain trafia do zróżnicowanego grona odbiorców. Pomimo starannie opracowanej tabeli rozmiarów, fizjoterapeuci miewali problemy z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru seryjnego. Rozwiązaniem tej sytuacji była produkcja na miarę. Wiązało się to jednak z wydłużonym czasem oczekiwania i opóźnieniem terapii. Mając na względzie dobro i wygodę pacjenta Bauerfeind zmodyfikował tabelę rozmiarów i dodał rozmiary comfort (3 comfort- 7 comfort), które charakteryzują się poszerzonym obwodem górnej części stabilizatora. Dzięki tej zmianie więcej pacjentów będzie mogło bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw stabilizatora GenuTrain.

W rozmiarach comfort rekomendujemy model z wkładkami silikonowymi.

Cuerpo oficjalnym dystrybutorem marki Bauerfeind.


Mamy zaszczyt poinformować, ze firma Bauerfeind AG powierzyła nam misję rozwoju marki w Polsce.


Od marca 2015 roku firma Cuerpo stała się wyłącznym dystrybutorem marki Bauerfeind na polskim rynku. Dzięki zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni, oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów ortopedycznych i uciskowych, nowoczesne systemy pomiarowe Bodytronic, autoryzowany serwis i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Chcemy zapewnić wszystkich obecnych partnerów handlowych oraz tych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o sprzęt marki Bauerfeind, że dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami układała się wzorcowo. Zapewnimy szybką reakcję na potrzeby naszych partnerów, włączając pomoc merytoryczną i handlową.


Zapraszamy do współpracy!

                                                                                             Zespół Cuerpo